Co děláme

Bytová a domovní elektroinstalace

Projekty, které realizujeme, jsou spojené s výstavbou rodinných domů, kde se podílíme na komplexním návrhu, poradentsví, dodávkách a montážích moderních elektroinstalací. Ty umožňují svým uživatelům život moderního člověka. Jedná se o návrhy interiérového a exterierového osvětlení, návrhy, výpočty a dodávky komplexního elektrického vytápění. To používá automatické regulování, jež umožňuje maximální úsporu financí a splňuje nejnovější ekologické požadavky.

Opravy bytových fondů

Jednou ze silných stránek společnosti je, že oslovuje široké spektrum zákazníků. Nabízené služby využívají fyzické osoby, které mají zájem budovat, stavět, renovovat či ti, jež mají zájem o drobné opravy, údržbu nebo jen odborné individuální poradenství. Podílíme se na provádění oprav a rekonstrukcí bytů, společných prostor, které jsou jak ve vlastnictví obcí tak i v soukromém sektoru. Ze starších výstaveb po rekonstrukcích, na kterých se podílíme, prohlédnou uživatelé do doby moderního rázu. Denně stovky lidí nachází ideální způsob osvětlení svého bytového prostoru – jejich spokojenost je naším největším úspěchem.

Průmyslová elektroinstalace

Nebytové výstavby, veřejné, polyfunkční a průmyslové stavby vyžadují absolutní komfort a péči, aby spolehlivě plnily potřeby, pro které byly vytvořeny – je tedy naším zájmem vytvořit koncepci budov dle současných a moderních kritérií.

Jednotlivé areály jsou bezprostředně závislé na světelných zařízeních, funkčních elektrických systémech mimo jiné i přístrojů pro montáž do hořlavých podkladů, jiných prostor a mnoho dalších prvků a zajištění pro bezpečný provoz. Díky naší průmyslové elektroinstalaci budou všechny výše popsané prvky a principy vždy dodrženy.

Hromosvody

Jímací zařízení má být řešeno a provedeno tak, aby pokud možno zachytilo všechny blesky směřující na chráněný objekt. Škodlivé účinky blesku (tepelné, mechanické, elektromagnetické) mohou být nedozírné.

Proto pro klidný a bezpečný spánek jsou ochranné systémy pomocí jímavých vedení na střeše a svodů v provedení z tradičních materiálových prvků (FeZn, Cu), moderních (AIMgSi) a nerezavějící oceli nezbytností. Využijte našich kvalitních hromosvodů pro klidný a bezpečný domov.

Výchozí a pravidelné revize

Je samozřejmostí předat uživatelům veškeré naše práce tak, aby vyhovovaly bezpečnosti a spolehlivému provozu. Zároveň je nutné dohlížet a pravidelně kontrolovat funkčnost a bezpečnost i u starších objektů. Proto provádíme jak výchozí revizní zprávy elektroinstalací a hromosvodů u nových realizací, tak i pravidelné revize ve stanovených lhůtách. U těchto pravidelných revizí zabezpečujeme okamžité opravy.

Pozaruční servis

Naším hlavním cílem je především Vaše spokojenost.Z tohoto důvodu si je každý pracovník jako poskytovatel služeb vědom své odpovědnosti vůči všem zákazníkům a obchodním partnerům. Pružná reakce na požadavky zákazníků a poskytnutí kompetentního řešení náleží k nejdůležitějším principům naší společnosti.

S elektřinou si rádi poradíme za Vás!